Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Поглиблення співпраці РІ КУП НАНУ з Рівненською торгово-промисловою палатою
Поглиблення співпраці РІ КУП НАНУ з Рівненською торгово-промисловою палатою
        15 березня 2018 року в приміщення Національного університету водного господарства та природокористування була проведена презентація на тему «Міжнародний комерційний арбітраж – новий Регламент ICAC та пов’язані судові процедури».
       Організатором заходу виступила Рівненська торгово-промислова палата, а одним із учасників став Рівненський інститут Київського університету права НАН України, який представляв директор закладу В.Л.Якимчук.
       З вітальним словом до присутніх звернувся президент Рівненської торгово-промислової палати, заслужений працівник сфери послуг України М.Я.Ярощук та Голова Міжнародного комерційного арбітражного суду та Морської арбітражної комісії при ТПП України, професор, академік НАПрН України, заслужений юрист України М.Ф.Селівон.
img-bb.jpg
img-71.jpg

       Учасники презентації обговорювали переваги альтернативних способів вирішення спорів (арбітражу, третейського судочинства), новели процесуального законодавства щодо арбітражу та третейських судів, також був висвітлений новий Регламент МКАС та проарбітражна політика держави та її закріплення у нових ЦПК і ГПК. Присутні взяли участь у майстер-класі «Практика складання та реалізація арбітражних застережень при укладанні ЗЕД контрактів».
       За словами В.Л.Якимчука, одним із головних завдань РІ КУП НАНУ є поєднання освітнього процесу і практики, тому закономірно, що поглиблення співпраці з Рівненською ТПП, окрім  можливості брати участь у наукових та методичних  конференціях, гарантуватиме проходження практики студентів інституту на базі РТПП. Директор РІ КУП НАНУ висловив сподівання на участь наших представників у закордонних програмах стажування, які допомагатимуть набувати європейського практичного досвіду, водночас вдосконалюючи знання іноземної мови. 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки