Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Побачив світ №3-2020 «Часопису Київського університету права»
Побачив світ №3-2020 «Часопису Київського університету права»
    Нещодавно вийшов друком №3-2020 «Часопису Київського університету права». Відкриває номер стаття до 25-річчя Київського університету права НАН України, у якій ректор КУП НАН України професор Ю.Л. Бошицький та почесний ректор КУП НАН України академік Ю.С. Шемшученко розповідають про історію заснування, розвиток та здобутки університету за ці роки.
chasopis_3_2020.jpg
    Далі продовжує номер стаття академіка Ю. С. Шемшученка, присвячена пам’яті Б.Є. Патона та його ролі в розвитку вітчизняної науки, зокрема юридичної.
    У рубриці «Гість номера» – публікація професорів М.В. Оніщука та М.В. Савчина на тему «Пряма дія Конституції та імплементація її положень в адміністративному судочинстві».
   Особливий інтерес становить стаття д.ю.н. І.В. Назарова «Вища освіта та академічна доброчесність – проблеми поєднання», в якій аналізуються норми законодавства, що стосуються поняття академічної доброчесності, процедур і суб’єктів розгляду питань про притягнення до відповідальності за її ймовірні порушення.
    Цей випуск видався дуже насиченим та містить статті десятків провідних вітчизняних правознавців. Загалом у номері більш як 80 фахових публікацій про актуальні проблеми теорії та історії держави і права, конституційного, адміністративного, цивільного, господарського, трудового, земельного, кримінального й міжнародного права. Серед них статті не лише українською, а й англійською мовами.
   Щиро дякуємо членам редакційної колегії «Часопису», а також нашим авторам! Завдяки нашій плідній співпраці ми можемо пишатися своїм журналом.
    Із повним змістом номерів ви можете ознайомитися на сайті «Часопису Київського університету права»: https://chasprava.com.ua
 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки