Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Організатори І Міжнародної українсько-польської науково-практичної конференції взяли участь у пізнавальній краєзнавчій екскурсії
Організатори І Міжнародної українсько-польської науково-практичної конференції взяли участь у пізнавальній краєзнавчій екскурсії
       Очолив делегацію ректор КУП НАНУ, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький.  Рівненський інститут  на цьому заході представили директор Володимир Якимчук  та доцент кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Віктор Ткачук. З боку польської сторони до складу делегації увійшли доктор, професор, завідувач кафедри конституційного права та політичних інститутів, колишній декан  факультету права й адміністрування Гданського університету Анжей  Шміт, доктор, професор кафедри конституційного права та політичних інститутів факультету права й адміністрування Гданського університету Анна Ритель-Варзоха, а також  професор відділу конституційного права та політичних інститутів факультету права й адміністрування Гданського університету Агнешка Гайда.
img_3822.jpg
img_3829.jpg
img_3825.jpg


       У рамках екскурсійної програми учасники делегації відвідали памʼятні місця Кременеччини, зокрема  літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького, який розташований у колишньому  маєтку родини Словацьких. Прикметно, що на облаштування музею уряд Польщі виділив аж 2 мільйони гривень, що дорівнювало на той час річному бюджету міста Кременець.
       Побували екскурсанти і на горі Бона, що є найвищою точкою Волині. Гора названа іменем  неаполітанської принцеси, дружини польського короля Бони Сфорца.
      Важливою частиною екскурсійної програми стала зустріч із мером м. Кременець Олексієм Ковальчуком, під час якої ішлося про поглиблення українсько-польських взаємин, а також організацію спільних науково-мистецьких проектів.
       Екскурсійна програма дозволила глибше пізнати Україну та створити належну платформу для подальшого наукового діалогу.


 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки