Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Народний депутат України Віталій Купрій зустрівся із студентами-правниками Рівненського інституту Київського університету права НАНУ
Народний депутат України Віталій Купрій зустрівся із студентами-правниками Рівненського інституту Київського університету права НАНУ
Народний депутат України Віталій Купрій, як правозахисник та голова Всеукраїнського об’єднання правників «Маємо право!», зустрівся зі студентським активом Рівненського  інституту Київського університету права НАНУ.
В полілозі були обговорені актуальні теми сьогодення, зокрема, перетин кордону  М. Саакашвілі, доступне розмитнення вживаних автомобілів із ЄС, легалізація видобутку бурштину, боротьба із корупцією та прийняття Закону України «Про освіту». Велася жвава дискусія, робилися акценти про порушення чинного законодавства та його реформування.
Найбільше студентів цікавило питання  про легалізацію автомобілів з іноземною реєстрацією.
«Свого часу голова Нацбанку Валерія Гонтарєва зробила так, що в нас практично знищена банківська система і кредитування. Після цього представникові середнього класу стало фактично не по кишені навіть отримати кредит на нормальних умовах і купити нове авто. Нинішня ситуація вказує на те, що в найближчі роки ситуація не поліпшиться. А тому люди, які бачать безвихідь, а передусім – парадоксальність (бо не може бути, щоб розмитнення коштувало більше, ніж сам автомобіль), хочуть якихось справедливих умов розмитнення. Тому на розгляд Верховної Ради було внесено законопроект, який передбачає усунення обов’язкової вимоги до стандарту Євро-5, а також надання дозволу розмитнювати хоча б один автомобіль на пільгових умовах. Таким чином можна було б не лише спростити життя простим українцям, а й мобілізувати до держбюджету додаткові мільярди гривень. На жаль, цей законопроект було заблоковано», - зазначив Віталій Купрій.
У підсумку Народний депутат України Віталій Купрій пообіцяв студентам організувати екскурсію до Верховної  Ради.

kypriy2.jpg
kypriy1.jpg
 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки