Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Круглий стіл
Круглий стіл
Згідно плану заходів до Дня юриста в Рівненському інституті КУП НАН України відбулося засідання круглого столу на тему: „Судова реформа в Україні: реалії та перспективи”.

     5 жовтня 2017 року на запрошення директора інституту Якимчука Володимира Леоновича, завітали Головчак Мар’ян Михайлович – суддя Рівненського міського суду та Сало Андрій Богданович – суддя Рівненського окружного адміністративного суду. Запрошені взяли участь у засіданні круглого столу, яке було проведено з нагоди Дня юриста. На засіданні обговорювались проблемні питання реформування судової гілки влади. Студентів інституту на чолі з доцентом кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін, к.ю.н. Ткачуком В. Є. цікавили питання порядку формування суддівського корпусу, вдосконалення процедури здійснення судового процесу, відповідальності суддів та їх соціально-правовий статус.
     Жваву дискусію викликали питання пов’язані із особливостями формування Громадської ради доброчесності як органу з контролю за відбором кандидатур на посаду судді. На засіданні була приділена увага і міжнародній практиці діяльності судової влади, а саме – студенти та гості обговорювали можливість застосування досвіду США при реформуванні української судової системи.
krstol1s.jpg
krstol2s.jpg
 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки