Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Делегація РІ КУП НАНУ взяла участь у роботі шостої Міжнародної літньої школи "Право Європейського Союзу та європейська інтеграція південного Кавказу"
Делегація РІ КУП НАНУ взяла участь у роботі шостої Міжнародної літньої школи "Право Європейського Союзу та європейська інтеграція південного Кавказу"
        Вона проходить у  грузинському місті  Батумі у рамках договору про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі. З ініціативи ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького міжнародна співпраця стала одним із найважливіших пріоритетів роботи університету.
2.jpg
5.jpg
1.jpg
        Учасниками шостої Міжнародної літньої  школи є студенти та науковці Грузії, України,  Азербайджану, Ірану, Австрії та Казахстану. У контексті  форуму передбачено обговорення проблеми євроінтеграції; висвітлення Актів фондів ЄС, міжнародних відносин ЄС, сфокусованих на Південному Кавказі, ролі ЄС  у  вирішенні конфлікту на Південному Кавказі, утвердження принципу верховенства права, виконання рішень Європейського суду з прав людини, тощо. Головна мета проекту – актуалізувати  питання щодо теоретичних аспектів європеїзації. На студентів літньої школи очікують лекції та майстер-класи, тренінги та семінари, а також цікаві екскурсійні програми. Важливо не тільки засвоїти певну систему знань, а й обмінятися досвідом.
4.jpg     6.jpg  
3.jpg

        Із вітальним словом як співорганізатор заходу до слухачів  звернувся директор Рівненського інституту Київського університету права Володимир Якимчук, адже невдовзі, у лютому 2019 року, наступна спільна  зимова школа Київського університету права НАН України та  Батумського державного університету ім. Шота Руставелі пройде на базі РІ КУП НАНУ.

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки