Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Бібліотека РІ КУП НАНУ провела для першокурсників екскурсію до Рівненської обласної наукової бібліотеки.
Бібліотека РІ КУП НАНУ провела для першокурсників екскурсію до Рівненської обласної наукової бібліотеки.
    Вже традиційним стало ознайомлення першокурсників РІ КУП НАНУ з основними напрямками роботи та структурними підрозділами найбільшої книгозбірні Рівненщини – РОНБ.
    Цього разу, окрім екскурсії, яку провела завідувачка відділу абонементу РОУНБ Наталія Слимак, студентам було запропоновано обговорення книги, на яку був найбільший читацький попит протягом останнього року. Нею виявився роман Поли Гоукінз «Дівчина у потягу» , який протримався 20 тижнів на першій сходинці продажів у Великобританії, що стало абсолютним рекордом книговидання. Роман перекладено французькою, італійською, іспанською, португальською, турецькою, російською та українською мовами.
    Зацікавили студентів і нові форми роботи, запроваджені у відділі обслуговування документами іноземними мовами РДОБ, про які розповіла його завідувач, директор Інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» Світлана Волкова.
    Увагу екскурсантів було зосереджено і на краєзнавчому проекті  «Літературна Рівненщина», зокрема на розділі «Літописання козацької доби».
    Насамкінець, студентам були вручені читацькі квитки, які забезпечуватимуть їм безкоштовний доступ до всіх інформаційних послуг, а завідувачу бібліотеки РІ КУП НАНУ О.П. Сіончук – Сертифікат за активну співпрацю та надійне партнерство у підтримці соціальних ініціатив бібліотеки для культурно-освітнього розвитку громади Рівненщини.
 bibl1s.jpg bibl2s.jpg
bibl3s.jpg

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки