Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Бібліотека РІ КУП НАНУ організувала захід на підтримку проекту «Сприяння академічній доброчесності в Україні»
Бібліотека РІ КУП НАНУ організувала захід на підтримку проекту «Сприяння академічній доброчесності в Україні»
       Відомо, що з 2016 року Українська бібліотечна асоціація започаткувала проект «Культура академічної доброчесності: роль бібліотек» за підтримки Посольства США в Україні. Він спрямований на включення бібліотек різних типів, видів, підпорядкування у процес формування в суспільстві культури академічної доброчесності, запобігання проявам шахрайства, плагіату, корупції у сфері освіти та науки, зокрема, в школах і університетах.
        Для обговорення цієї проблеми та для ознайомлення студентів з державною політикою стосовно цих питань (зокрема, ст. 42 Закону України «Про освіту», прийнятий  5 вересня 2017 р.) на запрошення зав. бібліотеки РІ КУП НАНУ О.П.Сіончук до інституту завітали керівник відділу обслуговування документами іноземними мовами Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки С.О.Волкова та бібліотекар Ю.Мещерякова .
 dsc_09501.jpg dsc_09041.jpg
dsc_09541.jpg

        Студенти дізнались, що означає поняття «академічна доброчесність» та що воно передбачає, що порушенням академічної доброчесності вважається академічний плагіат , фабрикація , фальсифікація , списування , хабарництво , необ’єктивне оцінювання. Учасники зустрічі розглядали питання відповідальністі, яка настає за вказані вище порушення. Відбувся перегляд фільму на вказану тему, в обговоренні якого студенти продемонстрували відмінне знання іноземної мови, адже матеріал був виключно англійською.
       Окрім того, розділившись на групи, вони представили свої експрес-проекти по знаходженню шляхів закріплення академічної доброчесності в освітньому процесі та творчій діяльності. Свої думки студенти висловлювали шляхом виготовлення плакатів.
      Результатом зустрічі стало усвідомлення того, що формування та становлення довіри до системи вищої освіти України, ґрунтуючись на засадах чесності, справедливості, відповідальності та взаємоповаги усіх учасників академічного процесу, змінюватиме суспільні цінності, носіями яких стануть випускники і студенти університетів.

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки