Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> 5 грудня у РІ КУП НАНУ відбувся круглий стіл «Жіноче політичне лідерство в Україні: досягнення, проблеми і перспективи розвитку»
5 грудня у РІ КУП НАНУ відбувся круглий стіл «Жіноче політичне лідерство в Україні: досягнення, проблеми і перспективи розвитку»
     Організаторами заходу стали кафедра гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ, кафедра політичних наук РДГУ, департамент соціального захисту населення Рівненської ОДА та низка громадських організацій Рівненщини. Низка проблем, піднятих під час обговорення, засвідчила їх особливу актуальність. Серед них: досягнення в розвитку жіночого політичного лідерства в Україні на національному та місцевому рівнях; прояви нерівності,  порушень прав і свобод, дискримінації жінок у сфері політики: причини та шляхи подолання в українському суспільстві; місцеві вибори 2020 в Україні: нові умови та перспективи розвитку жіночого політичного лідерства на місцевому рівні та ін.
 dsc_8257.jpg  dsc_8258.jpg  dsc_8259.jpg
 dsc_8262.jpg  dsc_8265.jpg  dsc_8271.jpg

    Роботу круглого столу відкрив  директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук, який підкреслив роль жінки у творенні суспільних та політичних перспектив України. Доповідачі оперували цікавим фактичним матеріалом, висвітлюючи його крізь призму політичної рефлексії. Присутнім запам’яталися виступи доктора соціологічних наук, керівника проекту «Ліга жінок-виборців України 50/50» Олесі Кириленко, начальника відділу сімейної політики та праці департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Тетяни Кульчицької, ректора Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алли Черній та ін.
 dsc_8281.jpg dsc_8277.jpg
dsc_8295.jpg

     Круглий стіл завершився екскурсією, яка була проведена для тих учасників заходу, які вперше познайомилися з діяльністю  інституту.
 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки