Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> 30 червня 2019 року відбулась церемонія вручення дипломів державного зразка випускникам 2019 року РІ КУП НАНУ
30 червня 2019 року відбулась церемонія вручення дипломів державного зразка випускникам 2019 року РІ КУП НАНУ
      Урочистості відкрив ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор, заслужений юрист України, кавалер ордену  «За  заслуги» III ступеня Бошицький Юрій Ладиславович. В своєму вітальному слові він прозвітував перед присутніми про здобутки університету, наголосивши на бездоганній роботі професорсько – викладацького складу, студентського парламенту, проведенню науково-практичних конференцій міжнародного рівня, майстер-класах та «зимових» і «літніх школах» як креативній формі навчання, зупинився на благодійних проектах РІ КУП. З особливою гордістю ректор назвав відомих випускників нашого вузу, закликавши присутніх студентів зростати на їх прикладі, але зауважив при цьому про необхідність здобуття повної освіти – кваліфікаційного рівня «магістр». Приємним було вручення грамот та цінних подарунків найбільш активним випускникам та працівникам Рівненського інституту.
dsc_6310.jpg   dsc_6254.jpg    dsc_6264.jpg
     До вітань долучилися  присутні на святі гості: Азар Сафаров - професор кафедри ЮНЕСКО з прав людини та інформації юридичного факультету Бакинського державного університету, Сальчук Оксана Анатоліївна- начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області, Самсонюк Тетяна Миколаївна - директор Рівненського обласного краєзнавчого музею, Фрицький Юрій Олегович - доктор юридичних наук, професор, провідний фахівець в галузі конституційного права.
dsc_6258.jpg   dsc_6276.jpg   dsc_6278.jpg    dsc_6274.jpg
      Гучними оплесками випускники зустріли директора РІ КУП  НАНУ Якимчука Володимира Леоновича, який дуже щиро з притаманним йому почуттям гумору їх привітав. Також директор зазначив, що двері інституту завжди відчинені для них та висловив сподівання , що всі вони гідно нестимуть звання випускника РІ КУП НАНУ і в якій сфері юриспруденції не працювали б, завжди залишатимуться Людьми.
 dsc_6280.jpg dsc_6287.jpg   dsc_6307.jpg    dsc_6323.jpg
      Зворушливим моментом на святі було звернення до випускників священника Свято – Воскресенського собору отця Бориса, який передав вітання від Ілларіона - Архиєпископа Рівненського та Острозького, благословив на добрі християнські діяння і наостанок окропив всіх свяченою водою.
     Окрасою урочистостей стали музичні виступи студентки ІІІ курсу  РІ КУП НАНУ Юлії Якубовської та випускниці Гольонко Маргарити.
dsc_6332.jpg   dsc_6339.jpg   dsc_6346.jpg   dsc_6343.jpg  
        Долучились до привітань і батьки, зокрема, мама випускниці Яремчук Світлана Йосипівна подякувала всьому колективу РІ КУП НАНУ за професіоналізм та терпіння.
dsc_6378.jpg    dsc_6388.jpg
      Отож, дорогі наші бакалаври, гідно несіть почесне звання випускника Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України, постійно удосконалюйте свої знання та вміння і передавайте їх наступним поколінням, усвідомлюйте високу відповідальність за сьогодення і майбутнє нашої країни, будьте здорові, самодостатні та впевнені у своїх силах!

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки