Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> 2 вересня 2017 року У РІ КУП НАНУ відбулося відкриття виставки фотохудожника- мариніста Василя Бабенка
2 вересня 2017 року У РІ КУП НАНУ відбулося відкриття виставки фотохудожника- мариніста Василя Бабенка
Беручи участь у церемонії посвяти першокурсників у студенти  РІ КУП НАНУ, високоповажні гості, що завітали на це дійство, підкреслювали, що у Київському університеті права забезпечується всебічний  розвиток особистості студента, що комплексна підготовка юриста - це не лише сума професійних навичок, знань та  вмінь, а й естетичне виховання кожного, хто обрав навчання у нашому вузі.
Підтвердженням цього стала презентація фотополотен художника – мариніста Василя Бабенка «Муза і море», яка експонуватиметься протягом місяця в холі приміщення Рівненського інституту.
У цій експозиції представлені роботи, зняті в Чорному, Мармуровому і Егейському морях, на Дніпрі та Дністрі, в походах і спортивних змаганнях. Деякі з робіт брали участь у виставках, конкурсах і фестивалях.
Під час відкриття виставки до присутніх звернувся ректор КУП НАНУ, професор , заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький, який зазначив, що для високої ефективності всебічного виховання студентів необхідно створювати у вищому навчальному закладі естетично привабливу обстановку,  забезпечувати високу естетичну культуру професорсько-викладацького складу та студентів шляхом знайомства з творчістю відомих людей зі сфери культури.
Вразила виставка і  Олега Миколайовича Тимошенка, заступника голови апеляційного суду в Рівненській області, який у своєму виступі відзначив необхідність продовжувати розвиток вже існуючих та втілення нових мистецьких проектів у вузі. Слово взяли і першокурсник Артур Моісеєнко та представник студентського самоврядування Денис Михалевич, які загострили увагу присутніх на оптимістичність виставки, на тому, що твори спонукають до осмислення прихованих реалій навколишнього світу, підкреслили, що світлини автора красномовно говорять: «В навколишньому світі багато краси і добра – спілкуймося з ним».  Василь Бабенко постав перед присутніми, як фотограф-споглядач, фотограф-філософ, художник із загостреним відчуттям місця, часу і композиції – композиції, незмінною темою якої є вода.

vpi1.jpg
vpi2.jpg
vpi3.jpg
 vpi4.jpg  vpi5.jpg  vpi6.jpg
 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки