Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> 15 лютого студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у майстер-класі з випікання стрітенських пташечок з тіста
15 лютого студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у майстер-класі з випікання стрітенських пташечок з тіста
Майстер-клас відбувався у виставковій залі  компанії «Продторгобладнання» і був приурочений до свята Стрітення та Міжнародного дня онкохворої дитини. В Україні зі Стрітенням пов’язані традиції, що символізують прихід весни, одна з них – випікання жайворонків. За давніми легендами, ця пташка народилась із сонячного жару і саме вона проганяє люту зиму. Вона прокидається із сонцем і своїм срібним голосочком сповіщає, що вже прийшла весна.Пташечки з дріжджового тіста із родзинками були виготовлені під дбайливим керівництвом Аліси Хагенбрух.
        Участь у майстер-класі дозволила студентам виявити особливу увагу та до онкохворих дітей та їх родин, адже основну кількість пташечок було передано у відділення онкогематології Рівненської обласної клінічної лікарні. Таким чином було зібрано благодійні внески на витрачені матеріали.Під час роботи панував гарний настрій та тепла атмосфера.
        Майстер-клас  відбувся  за участю студентів 2 та 4 курсу з ініціативи президента Студентського Парламенту Софії Олексійовець.
img_0339.jpg
img_0344.jpg
img_0346.jpg

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки