Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Майстер-клас >> В КУП НАНУ відбувся майстер-клас представника Посольства Сполучених Штатів Америки Еліссон Ханнах
В КУП НАНУ відбувся майстер-клас представника Посольства Сполучених Штатів Америки Еліссон Ханнах
      На запрошення ректора університету Ю.Бошицького, рамках дружніх стосунків між Київським університетом права НАН України та Посольством Сполучених Штатів Америки в КУП НАНУ відбувся майстер-клас представника Посольства Сполучених Штатів Америки Еліссон Ханнах.
      На початку свого візиту пані Ханнах мала нагоду поспілкуватись з ректором, обговорити шляхи подальшої співпраці та ближче познайомитися з структурними підрозділами університету.
      Пані Ханнах провела студентам майстер-клас на тему: «Як Сполучені Штати Америки вирішують питання з нелегальної еміграції».

        Пані Еллісон Ханнах народилась в Сіетлі (штат Вашингтон). Закінчила Оксідентал-коледж, і отримала ступінь бакалавра в області міжнародних відносин. Після чого, навчалась в університеті Тафтс (Бостон), де отримала ступінь магістра в області права і дипломатії.
      Незважаючи на те, що майстер-клас проходив на англійській мові, студенти активно ставили запитання та порівнювали проблеми еміграційних питань у США з Україною.

 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70