Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Майстер-клас >> В КУП НАНУ відбувся майстер-клас екс Омбудсмена Угорського парламенту проф. Аттіла Петерфалві
В КУП НАНУ відбувся майстер-клас екс Омбудсмена Угорського парламенту проф. Аттіла Петерфалві
     15 жовтня в КУП НАН України проф. Аттіла Петерфалві прочитав майстер - класи на англійській мові студентам другого та третього курсу відділення міжнародного права. Тема - "Особливості питань прав захисту персональних даних і прав на розкриття інформації в Угорському законодавстві". Професор Петерфалві Аттіла Андраш з відзнакою закінчив факультет права університету ім. Лоранда Етвеша у Будапешті (Угорщина). Після закінчення університету працював в коледжі державного управління (тепер Будапештський університет ім. Корвіна), у 2006 році отримав посаду професора в Реформатському університеті ім. Гашпара Каролі, у 2008році був призначений почесним професором Католицького університету в Угорщині. Сфера наукових інтересів: цивільне та сімейне право, цивільний процес, захист персональних даних та інформації.

      На завершення майстер-класу професор запропонував студентам підготувати реферати на підняту тему, після чого провести конкурс на кращі роботи. Студенти, роботи яких будуть визнані кращими, відвідають інститут Омбудсменсьтва в Угорській Республіці вже в цьому навчальному році.

Матеріали майстер-класу
 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70