Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Майстер-клас >> В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора Аттіла Петерфалві
В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора Аттіла Петерфалві
      24 березня студенти КУП НАН України мали змогу прослухати майстер-класи від Екс Омбудсмена Угорського Парламенту з питань захисту даних і свободи інформації професора Аттіла Петерфалві.
       Професор Петерфалві Аттіла Андраш з відзнакою закінчив факультет права університету ім. Лоранда Етвеша у Будапешті (Угорщина). Після закінчення університету працював в коледжі державного управління (тепер Будапештський університет ім.. Корвіна), у 2006 році отримав посаду професора в Реформатському університеті ім. Гашпара Каролі, у 2008році був призначений почесним професором Католицького університету в Угорщині. Сфера наукових інтересів: цивільне та сімейне право, цивільний процес, захист персональних даних та інформації.

       Проблема, яка піднімалась під час майстер-класів «Особливості Угорського законодавства в питаннях прав захисту персональних даних і прав на розкриття інформації» є дуже цікавою та актуальною для наших студентів. Незважаючи на те, що доктор читав майстер-класи на англійській мові, студенти активно спілкувались та ставили цікаві запитання засвідчуючи свій високий рівень знання фахової іноземної мови.

Матеріали майстер-класу
 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70