Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Майстер-клас >> В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора Аттіла Петерфалві для студентів Відділення міжнародного права (фоторепортаж)
В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора Аттіла Петерфалві для студентів Відділення міжнародного права (фоторепортаж)
      24 березня студенти третього курсу КУП НАН України мали прослухали майстер-клас Екс Омбудсмена Угорського Парламенту з питань захисту даних і свободи інформації професора Аттіла Петерфалві.

       На майстер-класі професор Петерфалві піднімав найбільш актуальні проблеми, які виникають в Угорському законодавстві в сфері прав захисту персональних даних і прав розкриття інформації. Розповів студентам про обставини, які спонукали до еволюції у врегулюваннях питань щодо захисту даних, свободи інформації, та обставини, які спонукали до формування Омбудсменського інституту.

       Професор був приємно вражений студентським рівнем володіння професійною англійською мовою. На завершення майстер-класу професор запропонував студентам підготувати реферати на підняту тему, після чого провести конкурс на кращі роботи. Студенти, роботи яких будуть визнані кращими, матимуть змогу відвідати Омбудсменський інститут в Угорській Республіці.
 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70