Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Майстер-клас >> В КУП НАНУ відбулися майстер-класи старшого наукового співробітника Познанського центру з прав людини Олени Кондратьєвої-Бризік
В КУП НАНУ відбулися майстер-класи старшого наукового співробітника Познанського центру з прав людини Олени Кондратьєвої-Бризік
Програма майстер-класів: 
     
      24-26 лютого студенти КУП НАН України мали змогу прослухати серію майстер-класів від старшого наукового співробітника Познанського центру з прав людини Інституту правових наук Польської Академії наук, члена Польського товариства конституційного права пані Олени Кондратьєвої-Бризік.


       Проблематика, яка піднімалась під час майстер-класів є дуже цікавою та актуальною для наших студентів. Зокрема, студенти мали змогу почути від польського науковця про особливості захисту прав людини в Європейському Союзі, про конституційне право в Республіці Польща, розглянути на прикладах спірні питання, які виникають протягом розгляду справ у суді.

       Під час обговорення змін, які відбулись у Конституції Польської Республіки впродовж останніх років, студенти мали змогу поділитись своїми поглядами на необхідність змін в конституції нашої Держави та поділитись враженнями стосовно Української законодавчої бази.


 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70