Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Майстер-клас >> У КУП НАНУ відбувся майстер-клас професора Регенсбурзького університету Райнера Арнольда (Німеччина)
У КУП НАНУ відбувся майстер-клас професора Регенсбурзького університету Райнера Арнольда (Німеччина)
     23 травня  2012 р. у Київському університеті права Національної академії наук України, у рамках реалізації концепції майстер-класів, була проведена лекція одного із провідних європейських спеціалістів в галузі конституційного права проф. Райнера Арнольда на тему: «Основний захист прав у Європі: взаємодія Конституції, Європейської конвенції з прав людини та Хартії ЄС про основні права».
     На лекцію зібралися студенти та науково-педагогічні працівники Київського університету права НАН України.

     Студенти ознайомились з біографією проф. Арнольда: з 1978р.-професор Регенсбурзького університету (Німеччина); професор університету м. Констанц (Німеччина); з 1976-1978-завідувач кафедри публічного/порівняльного права, права ЄС та адміністративного права; з 1999 р. – завідувач кафедри права ЄС при освітній програмі ім. Жана Моне; з 2002 р. - директор програми дослідження німецького права при Московському державному університеті ім. М.В.  Ломоносова; з 2009 р. – директор центру права ЄС університету Бахчешехір, Туреччина.
     Лекція пана Р.Арнольда викликала зацікавленість у студентів університету, сприяла підвищенню кваліфікаційного рівня майбутніх юристів та спонукала до роздумів. Професор висвітлив своє бачення фундаментальних прав у сучасному європейському конституціоналізмі. Дав оцінку 3 рівням конституційного права у Європі, а саме: автономії і двосторонньому впливу на сферу фундаментальних прав. Охарактеризував ідею спільної європейської тенденції, щодо захисту фундаментальних прав у національній конституції.
     Після майстер-класу професор Арнольд, радо та напрочуд цікаво, дав фахові відповіді на запитання слухачів.

     Студенти щиро вдячні ректорові, професорові Ю.Л. Бошицькому за організацію майстер-класу, проведеного проф. Р. Арнольдом.
Матеріал підготувала
завідувач відділу міжнародних зв'язків та грантів
 Єдгарова І.В

 
 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70