Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Майстер-клас >> У КУП НАНУ відбувся майстер-клас професора Петра Христова, декана юридичного факультету Варненського Вільного університету ім. Чорноризця Храбра (Болгарія)
У КУП НАНУ відбувся майстер-клас професора Петра Христова, декана юридичного факультету Варненського Вільного університету ім. Чорноризця Храбра (Болгарія)
     22 жовтня 2012 року у рамках свого візиту до КУП НАНУ професор Петр Христов, декан юридичного факультету Варненського  Вільного університету ім. Чорноризця Храбра (Болгарія) виступив з відкритою лекцією на тему «Правові засади забезпечення національної безпеки».
     На майстер-класі були присутні ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький, почесний доктор КУП НАНУ президент товариства «Україна-Болгарія», член Національної спілки журналістів України, академік Юрій Сєдих, декан факультету міжнародних відносин Марина Дей. З болгарської сторони участь у заході взяла координатор спільної магістерської болгарсько-української програми Олександра Ангєлова.

     Професор Петр Христов зауважив, що наприкінці XX – на початку XXI ст. світова спільнота виявила різкий інтерес до проблем безпеки. Це зумовлено кризовими явищами у суспільному житті та, відповідно, необхідністю виживання і розвитку як індивідів так й народів і держав. Але, як наголосив професор Петр Христов, разом з тим правова база регулювання відношень у сфері безпеки ще далека від досконалості – вона являї собою совокупністю взаємопов’язаних, але внутрішньо непогоджених нормативних актів. Правове регулювання у сфері безпеки знаходиться на перехідному етапі і знаходиться у стадії формування.

     Також професор Петр Христов розглянув категорію «національна безпека» у політологічному контексті, надав її сутнісну характеристику, окреслив основні підходи та принципи права міжнародної безпеки.
Майстер-клас професора Петра Христова закінчився врученням йому сертифікату «Про проведення майстер-класу у КУП НАНУ».
     Студенти щиро вдячні ректорові, проф. Бошицькому Ю.Л. за організацію майстер-класу, проведеного професором Петром Христовим.
Матеріал підготувала
завідувач відділу міжнародних
зв’язків та грантів І.В. Єдгарова

.

 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70