Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Майстер-клас >> У КУП НАНУ розпочато цикл майстер-класів з морського права професора Едуарда Сомерса
У КУП НАНУ розпочато цикл майстер-класів з морського права професора Едуарда Сомерса
     У КУП НАНУ за запрошення ректора, професора Ю. Бошицького,  та у рамках Меморандуму про співпрацю між КУП НАНУ і Університетом м. Гент, Бельгія, перебуває професор Едуард Сомерс, Директор Морського інституту Університету м. Гент, із жінкою, Міссіс Сомерс.
     У рамках концепції майстер-класів гостем КУП НАНУ 24 вересня 2012 року було проведено перші 2 лекції.

     Під час лекцій професор Сомерс розповів студентам про діяльність університету м. Гент, про перспективні напрямки досліджень у сфері морського права, а також про можливості для молодих юристів здійснювати юридичну практику у галузі правового забезпечення морського господарства.
     Професор Сомерс приділив увагу питанням, пов’язаним з визначенням поняття «правовий режим морських зон у морському праві», зокрема внутрішнім водам, територіальним водам, прилеглій зоні, виключній економічній зоні. Було розглянуто колізійні питання континентальних шельфів, відкритих морів. Зроблено ретроспективний аналіз Конвенції ООН з морського права від 10.12.1982, а також загальних проблем реалізації правових норм зазначеного нормативно-правового акту в рамках національних законодавств держав-учасниць Конвенції.

     25 вересня 2012 року професор Сомерс разом із дружиною братимуть участь в урочистій церемонії відкриття нового конференц-холлу Рівненського інституту КУП НАНУ, а також відбудеться лекція для студентів і викладачів РІ КУП НАНУ за темою «Піратство і морське право».
     Студенти та співробітники дякують ректорові КУП НАНУ, професору Юрію Бошицькому за організацію візиту професора Едуарда Сомерса.


 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70