Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Майстер-клас >> Доктор С. Хінделенг (Берлінський університет ім. Гумбольдта) проводить майстер-класи для студентів КУП НАНУ
Доктор С. Хінделенг (Берлінський університет ім. Гумбольдта) проводить майстер-класи для студентів КУП НАНУ
      З метою проведення серії майстер-класів Київський університет права НАН України на запрошення ректора Ю.Бошицького відвідав представник юридичного факультету Берлінського університету ім. Гумбольдта у Німеччині доктор Стеффен Хінделенг.
       Стеффен Хінделенг – доцент, старший науковий співробітник, викладач кафедри публічного, міжнародного та Європейського права юридичного факультету Берлінського університету ім. Гумбольдта. Також доктор є членом таких асоціацій, як: асоціація міжнародного права в Німеччині, Національний комітет порівняльного правознавства, спілка міжнародного економічного права. Область наукових інтересів: Право Європейського Союзу, міжнародне публічне і міжнародне економічне право, інвестиційне право, міжнародний арбітраж і врегулювання спорів; право в країнах з перехідною економікою.

       Тема майстер-класів: "Міжнародні інвестиційні угоди і Українська правова та адміністративна системи - Аналіз розвитку міжнародних стандартів з іноземними інвестиціями". Незважаючи на досить насичений графік занять, даний курс виявився дуже корисним і цікавим для наших студентів. Під час занять слухачі мали змогу ближче познайомитись з законодавчою базою у сфері інвестиційних угод, розглянути спірні питання на реальних прикладах, обговорити ефективність деяких засобів правового захисту, а також опрацювати стратегію ефективного використання української правової системи у напрямку встановлення балансу між діловими інтересами країни і іноземними інвесторами.

      Хочеться відзначити, що майбутні юристи активно спілкувались з доктором англійською мовою, засвідчуючи рівень фахової підготовки.
Запрошуємо магістрів та аспірантів!
 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70