Рівненський Інститут Київського університету права

Головна >> Бібліотека >> Інформаційно-аналітичний вісник


Калейдоскоп Університетських подій
events.jpg
       У вересні 2009р. ректоратом університету було засновано щомісячний університетський інформаційно-аналітичний вісник Київського університету права НАН України «Калейдоскоп університетських подій».
       Мета цього видання полягає в тому, щоб максимально поширити серед студентів, аспірантів та викладачів університету новин, які відбулися у науковій та студентських сферах, ознайомити з традиціями «ALMA MATER» та інформувати про минулі й майбутні знаменні події нашого університету, нові видання та бібліотечні надходження. А також у рубриці «Крок до прекрасного» наблизитися до невідомих архітектурних перлин нашої країни, ознайомитися із класичними і сучасними композиторами та побачити прекрасні картини і скульптури видатних митців світу.
       В газеті також приділена увага і проблемам у сфері правознавства та законодавства. До друку своїх наукових статей запрошуються відомі правники України та закордонні науковці.
       Університетська газета посіла важливе місце в житті університету тому що кожен, студент та викладач КУП НАН України може висловити свої думки та розмістити їх на шпальтах газети.
       За рік існування, газета стала популярною не тільки серед читачів університету, а і за його межами. Для того, щоб кожний охочий міг ознайомитися із цікавим науковим та студентським життям КУП НАН України, електронний варіант газети «Калейдоскоп університетських подій» було розміщено на сайті університету.
2010 рік
№9 (13)
фоторепортаж
     №3 (7)

№4-6 (8-10)
фоторепортаж


№7-8 (11-12)
фоторепортаж2009 рік

№2
додаток

№3 
12

№4
1234
 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Приймальна комісія:
 067-360-89-95
  Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62