Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Кафедри >> Кафедра гуманітарних дисциплін
Кафедра гуманітарних дисциплін
Кафедра гуманітарних дисциплін

 
     Кафедра гуманітарних дисциплін є правонаступницею кафедри філософії та гуманітарних наук, що була створена у 1998 році. Її очолював професор, доктор філософських наук П.Ю. Саух. З 1999 по 2009 рік завідувачами кафедри були кандидат соціологічних наук О.М. Кириленко, кандидат філософських наук Б.І.Яськів та кандидат історичних наук, доцент В.В.Верьовкін. Нині кафедру очолює кандидат філософських наук Стефанія Ярославівна Українець. Якісний науковий склад кафедри високий, на кафедрі працює  три кандидати наук, що забезпечують читання лекційних курсів. Підвищують свій фаховий рівень молоді кадри: 5 травня  2011 року відбудеться захист кандидатської дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук  Т.О. Артерчук.

     Робота кафедри   проводиться за такими напрямками:
1. Навчально-методична робота
2. Наукова робота
3. Організаційна робота
4. Виховна робота
5. Громадська робота
6. Підвищення рівня професійної підготовки

     Зокрема, навчально-методична робота орієнтована на удосконалення методичного потенціалу кафедри. Робочі програми складено з урахуванням змін в навчальних планах. На засіданнях кафедри заслуховуються питання проведення консультацій,  відкритих занять викладачів кафедри, відвідування та взаємовідвідування   навчальних занять, а також підготовки НМК. На сьогодні НМК розроблені практично  з усіх дисциплін, які обслуговуються кафедрою. Здобутком кафедри є підготовлений старшим викладачем кафедри І.С.Микитин українсько-французький та французько-український словник юридичних та економічних термінів, що містить 27 тис. слів та лексичних одиниць, та   укладений С. Я. Українець навчальний посібник для самостійної роботи студентів з курсу філософія (7.5 друк. арк.).
     На кафедрі постійно проводиться  контроль  за самостійною роботою студентів.   

Наукова робота кафедри проводиться за напрямками:
філософія, історія, політологія, педагогіка, мовознавство. Викладачі кафедри беруть участь  у наукових конференціях та круглих столах з гуманітарних проблем, готують до друку наукові статті, тези доповідей.
На кафедрі здійснюється контроль за виконанням навчального          навантаження викладачів, проводиться аналіз  забезпечення методичними             вказівками студентів        заочної       форми навчання. До   відома   студентів доводяться графіки    надання      їм      індивідуальних консультацій

     Основним напрямком    виховної    роботи кафедри     є проблема     формування     у студентської  молоді   мотивації до   здорового   способу   життя, формування активної життєвої позиції,  патріотичних  почуттів та переконань. Традиційними стали на кафедрі звіти       кураторів       про виховну роботу в групах, участь студентів  у щорічних конкурсах краси,  відвідування дитячих будинків для сиріт тощо. Проте найвищий виховний потенціал має спілкування викладачів зі студентами. Власне особа викладача у виховному процесі є ключовою.

 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70