Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Наукове життя >> Наукова робота
Наукова робота
    
     Науково-дослідна робота кафедр полягає, насамперед, в підготовці та опублікуванні у фахових виданнях статей викладачами кафедр; роботі по написанню кандидатських та докторських дисертацій викладачами кафедр; участь у науково–практичних конференціях; підготовка студентів вузу до участі в міжвузівських студентських наукових конференціях; рецензування навчальних підручників, посібників, словників, тощо.
     Науково-дослідна робота викладачів кафедри ведеться в напрямку теоретичних досліджень проблем розвитку держави і права. Зокрема, викладачі кафедри публікують наукові доробки у таких фахових виданнях, як: „Підприємництво, господарство та право", „Правова держава", „Держава і право", „Право України", „Юридичний журнал", „Юридична Україна", „Нова педагогічна думка", „Часопис Київського університету права" тощо.
     Викладачами кафедр підготовлені навчально-методичні матеріали (словники, тестові завдання, посібники, тексти лекцій, комплексні контрольні роботи) з дисциплін, які читаються для студентів.
     Зокрема, викладачі кафедри загально правових та галузевих дисциплін брали участь в обговорені актуальних проблем конституційної реформи реформування виборчого законодавства, реформування судової влади , реформування митного законодавства .
 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки